Darujte nám 2%

Vážení priatelia amatérskeho hokeja,

aj tento rok nám zákon o o daniach z príjmov ponúka možnosť podporiť medzinárodný hokejový turnaj amatérskych hokejistov Amateur Hockey Cup svojimi 2% z Vašej zaplatenej dane z príjmov. Nenechajte tieto financie prepadnúť v prospech štátu a podporte naše občianske združenie, aby sme vám o rok priniesli opäť kvalitnejší turnaj.

Dôležité dátumy:

  • do 31. marca 2021 - fyzické a právnické osoby - podanie daňového priznania zo strany daňovníkov (fyzické osoby), ktoré podávajú daňové priznania+ podanie daňových priznaní právnických osôb. Vyhlásenie o poukázaní 2% je súčasťou daňového priznania.

  • do 30. apríla 2021 - zamestnanec - zasielanie vyhláseni zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec posiela okrem vyhlásenia aj Potvrdenie o zaplatení dane)

Poukazovanie 2% daní sa mierne líši od toho, či ste zamestnanec, fyzická osoba alebo právnická osoba. V každom prípade však stačí vykonať len zopár jednoduchých krokov. Vyplnené daňové priznanie je potrebné doručiť na miestny daňový úrad podľa miesta vášho bydliska čí sídla. Postupy nájdete na nasledových odkazoch - zamestnanec, fyzická osoba, právnická osoba.

Pre darovanie svojich 2% použite prosím nasledovný predvyplnený formulár - FORMULÁR NA POUKÁZANIE 2%

V prípade ak máte prázdny nepredvyplnený formulár, použite prosím nasledovné údaje:

Amatérsky hokej
Struková 24
821 05 Bratislava
IČO: 51178931
Právna forma: občianske združenie

 

V mene účastníkov turnaja a nadšencov amatérskeho hokeja ĎAKUJEME!